Puchar Fiat Lang Team w Białymstoku

Puchar Fiat Lang Team w Białymstoku odbędzie się 13 maja 2012 roku w niedzielę. Dopiero dziś znalazłem odpowiednią podstronę ze wszelkimi informacjami na temat tej imprezy. Dziwne, że nie można tam trafić łatwo ze strony głównej tourdepologneamatorow.pl, tylko trzeba głębiej pogrzebać. Link znajduje się tutaj.  Mapa trasy:

Puchar Fiat Lang Team w BiałymstokuJak się okazuje jest mi ona dobrze znana w co najmniej 60 procentach. Spróbuję dziś się nią przejechać jak tylko rozszyfruję odcinek przejazdu przez miasto po lewej stronie mapy. Pętlę Wasilków – Grabówka – Supraśl znam na pamięć.

start wyścigu szosowego w białymstokuStart i meta wyścigu.

profil trasy wyścigu szosowego w białymstokuProfil, jak widać, wcale nie jest płaski i będzie sporo krótkich podjazdów o różnym stopniu trudności. Dokładna rozpiska całej trasy: (mogą być błędy, gdyż nie znam Antoniukowskiej części Białegostoku za dobrze; nie wiem też jak opisać część trasy przy Sochoniach obok Wasilkowa, ulice nie mają nazw na mojej mapie):

START: Rynek Kościuszki – Sienkiewicza – Aleja Piłsudskiego – Aleja Solidarności? – Dąbrowskiego? – Knyszyńska? – Antoniukowska? – Antoniuk Fabryczny? {Gajowa – Zawady – Lodowa???} – Berlinga? –  Lodowa? – Osowicze? – Sielachowskie? – w lewo w 8 – Jurowiecka – Przemysłowa – Sochonie – [Wasilków] w prawo w Wojtachowską – prawo Kościelna lub Kościuszki – zaraz potem lewa Gajna – Nowodworce – w lewo na Ogrodniczki – w prawo na Karakule – Sowlany – [Białystok] w lewo 27 Lipca – w lewo Grabówka – w lewo na Krasny Las – Supraśl – Ogrodniczki – Karakule – Sowlany – [Białystok] – 27 Lipca w prawo – Sienkiewicza – Rynek Kościuszki. META

Dopisek z 12 maja 2012: Wczoraj próbowałem przejechać się tą trasą, ale oczywiście pogubiłem się już w Białymstoku, w okolicach Antoniukowskiej. Będę więc musiał na wyścigu  za wszelką cenę trzymać się z przodu jadąc od startu aż do Wasilkowa, bo dalej wiem jak jechać.

Prognozy pogodowe na jutro nie są optymistyczne. Częściowe zachmurzenie, trochę deszczu, 13°C, wiatr 4 m/s. Nie będzie łatwo…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: